Vähemusse jäänud Levadia langes karikavõistlustel konkurentsist

FC Levadia
FC Levadia Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpalli karikavõistlustel kaotas tänases 1/8-finaalis FC Levadia Sillamäe Kalevile.

Sillamäel 115 pealtvaataja ees lahti rullunud karikamäng algas rahulikult ning avapoolaeg lõppes viigiseisul 0:0. Teise poolaja alguses teenis 62. minutil kollase kaardi Taavi Rähn, kellele näidati sama värvi kaarti juba ka 29. minutil, nii et kahe kollase kaardi järel nägi Levadia mängumees punast kaarti ja saadeti seepeale varakult puhkama.

Vähemusse jäänud Levadia ise väravani ei jõudnud, kuid kodumeeskond Sillamäe läks mängu juhtima 81. minutil, mil täpne oli Daniil Ratnikov. Rohkem väravaid mängus ei nähtud ja nii võitis Sillamäe matši 1:0.