Müncheni Bayerni peatreener asus Neuerit kaitsma

Manuel Neuer.
Manuel Neuer. Foto: SCANPIX

Müncheni Bayerni jalgpallimeeskonna peatreener Pep Guardiola ütles eilse Meistrite liiga kaotuse järel, et ta ei süüdista juhtunus väravavaht Manuel Neuerit.

Bayern käis eile külas Arsenalil ning kohtumises püsis 0:0 viigiseis kuni 77. minutini, mil Londoni meeskond teenis nurgalöögi, mille lahendamisel tuli Neuer väravast välja ja lasi Oliver Giroud'l palli oma selja taha saata. Bayerni loots Guardiola kinnitas, et ta ei süüdista Neuerit selles olukorras tehtud valikute eest.

«Ma pole mitte kunagi kritiseerinud mängijat selle eest, kui ta on otsuse langetanud – olgu see otsus õige või vale. Me ei kaotanud Manuel Neueri pärast. See on jalgpall ja ta võttis selles olukorras vastu sellise otsuse – ongi kõik,» kommenteeris Guardiola oma tiimi puuriluku tegutsemist.

Bayern kaotas eilse kohtumise 0:2, kui üleaja viimasel minutil skooris Arsenali poolt ka Mesut Özil.