Fotod: Zenjov lasi Dortmundi Borussia vastu head võimalused luhta

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjovi koduklubi Qabala jäi Euroopa liiga kohtumises täna koduväljakul 1:3 alla Saksamaa suurklubile Dortmundi Borussiale.

Zenjov alustas Qabala ridades algkoosseisus ja avapoolajal oli Eesti koondislasel ka kaks head võimalust värava löömiseks. Esmalt sai Zenjov hea tsenderduse, kuid pealöök ei leidnud sihtmärki. Sellele järgnes kohe võimalus, kus ründaja sai vastaste väravavahiga silmitsi, kuid otsustas hakata otsima kaaslasele söötu, mis lõpuks tulemust ei toonud.

Algkoosseisus alustanud Zenjov võeti matši 79. minutil pingile puhkama, kui teda asendas Ermin Zec.

Külaliste pool kerkis kohtumise sangariks Pierre-Emerick Aubameyang, kes lõi külaliste kõik kolm väravat. Aubameyang oli täpne 31., 38. ja 72. minutil. Qabala auvärava lõi kolmandal lisaminutil Dodo.

Dortmundil on C-alagrupis liidrina kolme mänguga koos 7 punkti, Qabala on 1 silmaga viimane.