Kristjan Kangur tähistas sünnipäeva lisaajavõiduga Olympiacose üle

Ats Kuldkepp
Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: Twitter / Saski Baskonia

Euroliiga klubis Vitoria Laboral Kutxas mängiv Eesti korvpallikoondise kapten Kristjan Kangur tähistas täna 33. sünnipäeva ja sai õhtul B-grupi mängus jõudu katsuda Kreeka suurklubi Piraeuse Olympiacosega. Laboral võitis lisaajale läinud mängu 96:89.

Võitjate parimana viskas Ioannis Bourousis 28 punkti ja võttis 12 lauapalli, Olympiacose suurimaks skoorijaks oli samuti 28 silma visanud Matt Lojeski. Kangur teenis mänguaega peaaegu 13 minutit, viskas selle ajaga 5 silma ning võttis kaks lauapalli.

21:18

Eesti koondise kapten pääses avaveerandi lõpus platsile veidi rohkem kui minutiks, kui ühtegi statistilist näitajat kirja ei saanud

26:18

Kangur tabab kolmese ja avab oma punktiarve!

28:20

Avapoolaja lõpuni kaheksa minutit

33.23

5.51 poolaja lõpuni, kui Kangur tabab kahepunktiviske ja tema arvel nüüd siis viis silma

33:23

5.12 mängida, kui Kangur teeb oma esimese vea ja võetakse pärast time-outi välja

48:39

Kanguri arvele jäi esimesel poolajal peaaegu kuus minutit ja viis punkti, lisaks võttis Eesti koondise kapten ka ühe lauapalli ja tegi ühe vea

71:72

Mäng on võtnud teise pöörde, kui 4.33 jääb lõpuni ja omakorda on punktiga juhtimas Olympiacos

71:72

Kangur teenis vahepeal mänguaega, kui sai kaks vabaviset, aga pani need mööda

71:72

Lisaks jäi Kanguri arvele üks lauapall ja viga, välja vahetati eestlane siis, kui mängu lõpuni näitas kell 5.45

77:78

1.30 jääb lõpuni

77:78

Kangur vahepeal väljakul pole enam käinud

80:80

Laboral tabab koos lõpuvilega viske, mis tooks võidu, kuid kohtunikud otsustavad, et mäng oli enne viske sooritamist juba lõppenud