Tiitlikaitsja Chelsea kaotas West Ham Unitedile

Chelsea peatreener Jose Mourinho.
Chelsea peatreener Jose Mourinho. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas ei saa endiselt oma mängu käima tiitlikaitsja Londoni Chelsea, kes jäi täna võõrsil 1:2 alla West Ham Unitedile.

Kodumeeskond asus mängu Mauro Zarate värast juhtima juba 17. minutil. Poolajapausile mindigi Unitedi eduseisul ning lisaks sai 45. minutil teise kollase kaardi Chelsea mängumees Nemanja Matic. Gary Cahill viigistas 56. minutil, kuid võidu tõi West Hamile Andy Carrolli 79. minuti tabamus.

Kümne mänguga on on Chelsea teeninud kolm võitu, kaks viiki ja viis kaotust. 11 punktiga hoitakse tabelis alles 15. kohta. West Ham tõusis hetkel aga 20 punktiga teiseks. Homme võivad neist siiski mööduda nii Manchester United kui Arsenal.