Arsenal kerkis Manchesteri lahingu eel liidriks

Olivier Giroud
Olivier Giroud Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas võitis Londoni Arsenali päeva viimases mängus 2:1 Evertoni ning kerkis vähemalt homseni liiga liidriks.

Arsenal läks avapoolaja teises pooles Oliver Giroud’ ja Laurent Koscielny väravatest 2:0 juhtima, kuid päris enne poolajavilet õnnestus Ross Barkleyl kaotusseisu vähendada. Teisel poolajal enam skoori ei tehtud. Everton lõpetas mängu vähemuses, kuna 90. minutil teenis teise kollase kaardi Gareth Barry.

Hetkel tõusis Arsenal 22 punktiga liiga liidriks. Küll võib tabeli tipp muutuda homme, kui omavahel lähevad vastu Manchesteri meeskonnad United ja City.