TTÜ sai korviderohkes mängus Barsõlt kindla kaotuse

TTÜ (punases).
TTÜ (punases). Foto: Meelis Meilbaum

Korvpalli Balti liigas kaotas TTÜ kodusaalis 84:97 Kasahstani klubile Atõrau Barsõle.

Erakordselt suureskoorilise avapoolaja võitis TTÜ 59:57 hoolimata sellest, et külalised tabasid kõik seitse teele saadetud kaugviset. Teist poolaega alustas Barsõ aga viie ja poole minuti jooksul tehtud 20:3 spurdiga ning sellest TTÜ enam ei taastunudki, lõpuminutitel suudeti vaid kaotusnumbreid natuke viisakamateks vormistada.

Avapoolajal 16 punkti visanud, ent teise poolajaga vaid neli silma lisanud Kiur Akenpärg oli 20 punktiga TTÜ resultatiivseim, Kristjan Kitsing lisas 14 ning Rait-Riivo Laane ja Corney Raley-Ross lisasid mõlemad 12 punkti. Barsõ suurim korvikütt oli 24 punkti kogunud Ryan Cook, Michael Burwell lisas 19 ja Mihhail Jevstignejev 16 punkti.

TTÜ on nüüd Balti liigas kaotanud kõik neli kohtumist, Barsõ sai kahe kaotuse kõrvale esimese võidu.

TTÜ - Barsõ 84:97 (59:57)

TTÜ: Akenpärg 20 p, Kitsing 14 p, Laane 12 p, Raley-Ross 12 p, Kaja 11 p, Makke 8 p, Raadik 4 p, Koort 3 p

Barsõ: Cook 24 p, Burwell 19 p, Jevstignejev 16 p, Gavrilov 9 p, Klimov 8 p, Harrison 8 p, Mihhejev 6 p, Gubašev 6 p, Nurgalijev 1p