Chelsea mängumehe hiline värav tõi Juventusele väärt võidu

Juan Cuadrado tähistamas Torino vastu löödud väravat.
Juan Cuadrado tähistamas Torino vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallimeistrivõistlustel teenis täna magusa võidu tiitlikaitsja Torino Juventus, kes alistas koduväljakul 2:1 linnarivaali FC Torino.

Juventus asus kohtumist juhtima, kui 19. minutil sai tabamuse kirja Paul Pogba. 51. minutil viigistas matši seisu Cesare Bovo, kuid kodumeeskonnale tõi võidu Juan Cuadrado tabamus kolmandal lisaminutil.

Chelseast laenul olev Cuadrado alustas kohtumist vahetusmängijate pingilt, kuid ta pidi väljakule tulema juba 11. minutil, kui vigastada sai Sami Khedira.

Hooaega kahvatult alustanud Juventus on turniiritabelis nüüd 15 silmaga 10., Torino on 15ga 11. Tabeliliider on AS Roma 23 silmaga, teine on 21ga Napoli, kolmas 21ga Fiorentina ja neljas samuti 21ga Milano Inter.