Liivakult Hispaanias järjekordne täismäng

Frank Liivak
Frank Liivak Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpalluri Frank Liivaku koduklubi Alcobendas Sport sai Hispaania Tercera Divisioni mängus kirja viigi, kui kodumurul tehti 1:1 viik Mostolesi meeskonnaga.

Teise poolaja keskel juhtima asunud Alcobendase edu ei kestnud kaua, sest vaid veerand tundi hiljem suutsid vastased viigistada. Seisul 1:1 kohtumine ka lõppes, Liivak sai kirja kõik 90 minutit, vahendas Soccernet.ee.

Kümne mänguga 15 punkti kogunud Alcobendas paikneb oma liigas 20 meeskonna seas üheksandal kohal. Edasipääsu püüdmiseks vajalik esinelikukoht on aga vaid kolme silma kaugusel.