Võidukas Rapla lasi TTÜ-l visata veerandajaga vaid neli punkti

Rapla AVISe meeskond (valges).
Rapla AVISe meeskond (valges). Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Rapla Avis võõrsil 63:47 TTÜ, kusjuures mäng pöörati täielikult pea peale kolmanda veerandajaga.

TTÜ lasi Raplal visata esimese poolajaga vaid 27 punkti ja läks pausile kuuepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandaja võitis aga Rapla 24:4 ja sellega oli mäng ka tehtud. Võitjatele tõid Sander Saare 13 ja Domagoj Bubalo 12 punkti, William Artino arvele jäi 9 punkti ja 12 lauapalli. TTÜ resultatiivseim oli 11 punktiga Toomas Raadik, Corey Raley-Ross lisas 10 punkti.

Turniiritabelis on neli mängu pidanud Raplal kolmandana kolm võitu ja üks kaotus, TTÜ sai ühe võidu kõrvale neljanda kaotuse ja on seitsmendal tabelireal.