Üllatusmehena kaheksa väravat visanud Toom: enda mänguga olen väga rahul

Karl Toom (esiplaanil)
Karl Toom (esiplaanil) Foto: Eesti käsipalliliit

Eesti meeste käsipallikoondis viigistas täna Iisraelis 25:25 Gruusiaga ja lõpetas sellega 2017. aasta MM-valiktsükli raames peetud turniiri. Kuna Eesti oli juba enne tänast kaotanud lootuse edasi pääseda, mängitas peatreener Rein Suvi ka neid mehi, kes kahe esimese kohtumise jooksul nii palju mänguaega ei saanud.

Üks neist oli 18-aastane Eesti noortekoondislane Karl Toom, kes käis veidike platsil ka esimesel poolajal ning tegi suurepärase teise poolaja alguse ja kogus lõpuks oma saldosse kaheksa väravat, olles sellega Jürgen Rooba järel Eesti resultatiivsuselt teine mees.

«Olen oma mänguga väga rahul,» ütles Toom pärast mängu. «Aga lõpuks väsisin ikkagi ära ja tegin mõned lollid otsused,» lisas noor mängumees.