Robert Rooba: vastaste esimene värav tuli õnnega pooleks

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: Jaanus Lensment/Postimees/Scanpix

Eesti jäähokikoondis pidas kodus toimuval olümpiamängude valikturniiril otsustava viimase kohtumise pühapäeval eksootilise Mehhiko koondise vastu. Esikohamatš võideti lõpuks kindlalt 13:3, kuigi veel enne viimast kolmandikku juhiti vaid 6:3 ja alguses jäädi isegi korraks taha.

Eesti koondise ründaja Robert Rooba ütles pärast kohtumist videointervjuus, et suurte võitude pealt on mängule raske peale tulla.

«Oleme 120 minutit mänginud nii, et pole pidanud kaitset mängima. Päris raske on ennast ümber häälestada, kui vastu tuleb oluliselt tugevam vastane. Esimese värava puhul oli neil ropult õnne ka, tuli ka rikošett. Aaga see on üks koht, kust me saame õppida,» ütles Rooba.