Ragnar Klavan ja Augsburg said Bundesligas järjekordse kaotuse

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan (paremal).
Ragnar Klavan (paremal). Foto: DANIEL ROLAND/AFP

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg kaotas Saksamaa Bundesligas täna koduväljakul 1:2 Bremeni Werderile. Klavan tegi kaasa kogu kohtumise.

Bremeni väravad lõid 58. minutil Claudio Pizarro ja 69. minutil Fin Bartels. Augsburgi kasuks realiseeris Paul Verhaegh mängu esimesel üleminutil penalti, aga viigini enam ei jõutud.

12 mängust vaid kuus punkti kogunud Augsburg jätkab Bundesligas viimasena, eelviimasest ehk Hoffenheimist lahtutab neid kaks silma. Bremen tõusis 13 punktiga 14. kohale.