Jürgen Klopp sai Liverpooli peatreenerina esimese kaotuse

Ats Kuldkepp
Jürgen Klopp.
Jürgen Klopp. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli Premier League'is kaotas Liverpool koduväljakul 1:2 Crystal Palace'ile. Liverpooli uue peatreeneri Jürgen Kloppi jaoks oli tegu esimese kaotusega meeskonna eesotsas.

Külalised viis 21. minutil juhtima Yannick Bolasie, kuid 42. minutil suutis Philippe Coutinho viigistada. Võidu kindlustas Crystal Palace'ile 82. minutil Scott Dann.

Teistes tänastes kohtumistes mängisid Londoni Arsenal ja Tottenham 1:1 viiki, Aston Villa ning Manchester City leppisid 0:0 viigiga.

Manchester City ja Arsenal on 12 mängust kogutud 26 punktiga ka liiga liidrid, Liverpool on 17 punktiga 10. kohal.