Ronaldo jäi väravata, Realile hooaja esimene kaotus

Ats Kuldkepp
Madridi Reali liider Cristiano Ronaldo.
Madridi Reali liider Cristiano Ronaldo. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli meistriliigas pidi sel hooajal esimest korda kaotusekibedust tunnistama Madridi Real, kes jäi võõrsil 2:3 alla Sevillale.

Kohtumise avavärava lõi 22. minutil Reali kaitsja Sergio Ramos, aga seepeale läks lahti Sevilla pidu. 36. minutil saatis palli Reali väravasse Ciro Immobile, 61. minutil skooris Ever Banega ja 74. minutil Fernando Llorente. Kolmandal üleminutil lõi James Rodriguez ühe tagasi, aga siis lõppes aeg otsa.

Hispaania liiga ainuliidriks jäi Barcelona, kellel on 11 cooruga kogutud 27 punkti. Real on 24 punkti peal, järgnevad 23 punktiga Mardidi Atletco ja 21 punktiga Celta Vigo. Sevilla tõusis 10. kohale ja punkte on neil koos 15.