Eesti koondislane lõi Ungaris hooaja teise värava

Inna Zlidnis (nr 15).
Inna Zlidnis (nr 15). Foto: Toomas Tatar

Eesti naiste jalgpallikoondise ja Ferencvarose kaitsja Inna Zlidnis lõi eile Ungari kõrgliigas oma hooaja teise värava

Zlidnis oli Szombathely Viktoria vastu täpne 36. minutil, tehes seisuks 6:0. Alates 30. minutist arvulises ülekaalus mänginud Ferencvaros võitis avapoolaja 8:0 ja kogu kohtumise 11:1. Zlidnis tegi kaasa kõik 90 minutit, vahendas Soccernet.ee.

Ferencvaros on teeninud üheksa liigamänguga kaheksa võitu ja ühe viigi. Hetkel annavad 25 punkti teise koha, kuid 27 punkti korjanud liider MTK on pidanud ühe kohtumise rohkem.