Tanel Sokk: on natuke kurjast, et me selle mängu ära andsime

Ats Kuldkepp

Tartu Rock pidas täna kolmanda kohtumise FIBA Europe Cupi alagrupiturniiril, kui kodus kohtuti Ukraina klubi Juznõi Himikuga. Avapoolaja 19:30 kaotanud Rock tuli teisel poolajal raskest seisust välja, kuid mängu lõpus ei suudetud siiski viigini jõuda ning külalised teenisid 63:61 võidu.

Rocki mängujuht Tanel Sokk ütles pärast matši Postimehe videointervjuus, et tulevikule mõeldes võis tänane kaotus vägagi kahjulik olla. «Nüüd tuleb juba ise väga tubli olla. See oli küll natuke kurjast, et me selle mängu kodus ära andsime, aga vastane oli täna veidi parem,» rääkis Rockile vaid ühe punkti, kuid kaheksa resultatiivset söötu toonud Sokk.

Vaata lisaks videost, kuidas seletab Sokk Rocki ülimalt kehva teist veerandaega.