Eurosarja hästi alustanud Halliku koduklubi on saanud kaks suurt kaotust järjest

Ats Kuldkepp
Reinar Hallik (palliga).
Reinar Hallik (palliga). Foto: Sander Ilvest

Eesti korvpallikoondislase Reinar Halliku koduklubi Szombathely Falco (Ungari) kaotas FIBA eurosarjas võõrsil Oostende Telenetile 62:91 ning jätkab ühe võidu ja kahe kaotusega.

Falco võitis küll esimese veerandaja 19:16, aga kaotas siis järgmise 13:28. Teisel poolajal kärises vahe veelgi suuremaks.

Halliku arvele jäi 22 minutiga 10 punkti ja 2 lauapalli. Falco resultatiivseimad olid Dino Butorac ja Ryan Wright 11 punktiga. Võitjatele tõi Belgia koondislane Pierre-Antoine Gillet 18 punkti.

Esimese matši Södertälje Kingsi vastu võitnud Falco kaotas eelmisel nädalal suurelt ka Varese Cimberiole. Kõik esimese ringi mängud peeti aga võõrsil ja alagrupimängud lõpetatakse kolme kodumänguga.