Vigastuspausilt naasnud Kangur ei suutnud Laborali võidule aidata

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: Twitter / Saski Baskonia

Korvpalli Euroliigas sai taas korralikult mänguaega vahepeal väikese vigastuspausi pidanud Kristjan Kangur, ent tema tööandja Vitoria Laboral Kutxa tegi kehva teise poolaja ning kaotas Zagrebi Cedevitale 67:76.

Laboral võitis avapoolaja kuue punktiga, ent viskas kolmandal veerandajal vaid 13 punkti vastaste 23 vastu ega suutnudki enam kaotusseisust välja tulla. Jacob Pullen tõi võitjatele 26, Miro Bilan 17 ja James White 15 punkti. Laborali parim oli 20 punktiga Jaka Blažic.

Kangur viibis väljakul ligi 19 minutit ja tegi selle ajaga ühe pealeviske, mis ei tabanud. Lisaks sellele jäi eestlase arvele kaks lauapalli, kaks korvisöötu, üks pallikaotus ja üks isiklik viga.