Brasiiliaga viigistanud Argentiina langes MM-valiksarjas eelviimaseks

Ats Kuldkepp
Lucas Biglia (vasakul) heitlemas Brasiilia tähe Neymariga.
Lucas Biglia (vasakul) heitlemas Brasiilia tähe Neymariga. Foto: SCANPIX

MM-valiksarja Lõuna-Ameerika tsoonis mängisid Argentiina ja Brasiilia Buenos Aireses 1:1 viiki. Argentiinlased on nüüd kolmest matšist kogunud vaid kaks punkti ja langesid 10 meeskonna hulgas eelviimaseks.

Ilma vigastatud Lionel Messita mänginud Argentiina läks küll Ezequiel Lavezzi 34. minuti väravast juhtima, aga Lucas Lima koondisekarjääri esimene värav 58. minutil tõi Brasiiliale siiski viigipunkti. Lõpuminutitel teenis Brasiilia kaitsja David Luiz kaks kollast kaarti ja saadeti platsilt minema.

Brasiilial on kolmest kohtumisest kogutud neli punkti ja sellega ollakse neljandal kohal. Lõuna-Ameerika tsooni juhib täisedu ehk üheksa punktiga Ecuador.