Moskva Himki alistas põnevusmatšis Madridi Reali

Himki korvikütt Tyrese Rice
Himki korvikütt Tyrese Rice Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas peeti täna üks kohtumine, kus Moskva oblasti Himki alitsas võõrsil 85:82 Madridi Reali.

Mäng kulges äärmiselt tasavägiselt. Avaveerandi lõpuks läks Himki kahe punktiga juhtima ning sama suur oli venelaste edu ka poolajapausil. Kolmanda veerandiga suudeti vahe kasvatada kolmele silmale ning napp edu sälitati ka lõpusireeni kõlades.

Himki poolelt kogus enim punkte Tyrese Rice, kelle arvele jäi 18 silma. Aleksei Šved lisas 13 ja James Augustine 12 punkti. Sergei Monja lisas 11 silma. Kaotajate poolelt sai Sergio Rodriguez kirja 17 punkti. Lauavõitluses säras Reali särgis Gustavo Ayon, kes noppis korvi all 15 palli.

Homme kohtuvad A-alagrupi teistes mängudes Müncheni Bayern – Fenerbahce ja Strasbourg – Crvena Zvezda.