Ats Kuldkepp
Stephen Curry (paremal) heitlemas Chris Pauliga.
Stephen Curry (paremal) heitlemas Chris Pauliga. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA jätkab endiselt kaotuseta tiitlikaitsja Golden State Warriors, kes oli Eesti aja järgi täna hommikul lõppenud mängus võõrsil üle Los Angeles Clippersist 124:117. Warriorsil on koos täisedu 13 võitu, parima hooaja alguse rekord kuulub Houston Rocketsile, kes võitis hooajal 1993/1994 15 esimest matši. NBA eeskäijas BAA-s jõudis sama saavutuseni Washington Capitols hooajal 1948/1949

Warriors kaotas Clippersile esimese veerandaja 25:41 ja jäi vahepeal taha koguni 23 punktiga, aga neljanda veerandaja alguseks jõuti uuesti kodumeeskonnale kannule. Chris Pauli vedamisel suutis Clippers viis minutit enne lõppu veel 112:102 ette minna, kuid Warriors tegi mängu lõpetuseks 22:5 spurdi ja sai magusa võidu ikkagi kätte.

Warriorsi resultatiivseim oli oodatult Stephen Curry 40 punktiga. Curry võttis maha ka 11 lauapalli ja andis neli resultatiivset söötu, aga tegi ka seitse pallikaotust. Klay Thompson lisas 25, Harrison Barnes 21 ja Draymond Green 19 punkti. Kuue võidu ja viie kaotusega jätkavale Clippersile tõi Paul 35 ja Blake Griffin 27 punkti.