Raul Must.
Raul Must. Foto: SCANPIX

Sulgpallur Raul Must jätkas edukat võistlemist Šotimaal Grand Prix võistlusel, kus pääses veerandfinaali.

Must alistas kaheksandikfinaalis maailma edetabelis 76. kohal asuva Toby Penty 21:18, 21:9. Esimeses geimis suutis inglane ründavalt mängides hoida kohtumise tasakaalus, kuid teise geimi alguses sai Must eduseisu ning suutis oma kindla mängustiiliga vastase eksima sundida.

Veerandfinaalis on Musta vastane Belgia esireket Yuhan Tan, kes on maailma edetabelis 68. positsioonil. 47. kohta hoidev Must ja Tan on varem kohtunud viiel korral ning Must juhib omavahelist mängude seisu 3:2.