Dortmundi Borussia sai Bundesligas kindla kaotuse

Pettunud Dortmundi Borussia mängijad.
Pettunud Dortmundi Borussia mängijad. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel pidi kindla kaotuse vastu võtma Dortmundi Borussia, kes jäi võõrsil 1:3 alla Hamburger SV-le.

Hamburger SV asus kohtumist juhtima, kui 19. minutil realiseeris penalti Pierre-Michel Lasogga. 41. minutil suurendas võõrustajate eduseisu Lewis Holtby ning 55. minutil viis Mats Hummelsi omavärav Hamburger SV juba 3:0 juhtima.

Ühe värava suutis Dortmund tagasi lüüa matši 86. minutil, kui tabamuse sai kirja nende suurim väravakütt Pierre-Emerick Aubameyang.

Dortmund on turniiritabelis 29 punktiga teisel kohal ning Hamburger SV aga 18ga kaheksas. Tabeliliider on Müncheni Bayern 34 silmaga, kuid neil on üks kohtumine vähem peetud. Kolmas on Wolfsburg 21 punktiga, kuid ka neil on 13. vooru matš veel pidamata.