Võitu lootnud Real sai Barcelonalt hoopis korraliku keretäie

Ats Kuldkepp
Luis Suarez lõi Reali võrku täna kaks väravat.
Luis Suarez lõi Reali võrku täna kaks väravat. Foto: SCANPIX

Hooaja esimese kahe Hispaania suurklubi Madridi Reali ja Barcelona kohtumise ehk El Clasico võitis kindlalt Barcelona, kes oli võõral väljakul suurest rivaalist üle koguni 4:0.

Barcelona väravad lõid 11. ning 74. minutil Luis Suarez, 39. minutil Neymar ja 53. minutil Andres Iniesta. 85. minutil teenis Madridi Reali poolkaitsja Isco punase kaardi.

Kohtumise eel oli Reali peatreener Rafael Benitez lootusrikas. «Mängime kodus ja seetõttu tunnen, et oleme favoriidid. Loomulikult on vastas tugev meeskond, kuid oleme enesekindlad, et teeme väljakul head tööd,» ütles ta.

Kaks kaotust järjest saanud Real jääb Hispaania meistriliiga turniiritabelis Barcelonast maha juba kuue punktiga - liidrina jätkaval Barcelonal on 12 mänguga koos 30, Realil 24 punkti.