Manchester City kaotas suurelt Liverpoolile, liidriks kerkis üllatusklubi

Ats Kuldkepp
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tähistab võitu koos Dejan Lovreniga.
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tähistab võitu koos Dejan Lovreniga. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas kaotas Manchester City koduväljakul koguni 1:4 Liverpoolile ja langes tabelis kolmandale kohale.

Kohtumise avavärava lõi City kaitsja Elaquim Mangala, kes toimetas 7. minutil palli oma puuri. 23. minutil suurendas Liverpooli eduseisu Philippe Coutinho ja 32. minutil Roberto Firminho. 44. minutil lõi Sergio Agüero küll ühe tagasi, aga 84. minutil vormistas lõppskoori Liverpooli keskkaitsja Martin Škrtel.

Manchester City jätkab 26 punkti peal ja on tabelis koos täna samuti kaotanud Londoni Arsenaliga kolmas. Esikohale tõusis 28 punktiga Leicester City, teisel kohal on 27 punktiga Manchester United. Liverpool on 20 punktiga üheksas.