Eesti korvpallikoondis tunnistas EM-valiksarjas Horvaatia paremust

Eesti naiste korvpallikoondis kohtus täna EM-kvalifikatsioonimängus Horvaatiaga. Kodus tuli vastu võtta aga 55:67 kaotus.

Eesti naiste korvpallikoondise algkoosseis Horvaatia vastu: Merike Anderson, Birgit Püü, Mirjam Nikolai, Annika Köster, Maaja Bratka.

Eesti naiskond võitis esimese veerandaja 19:15. Eestlannade parimana viskas avaveerandil Annika Köster 7 punkti.

Eestlannad suutsid teisel veerandajal edu suurendada ja lähevad teisele poolajale vastu 35:27 eduseisus.

Kolmandal veerandajal said horvaatlannad oma mängu käima ning Eesti on jäänud 42:56 kaotusseisu.

Viimasel veerandil ei suutnud Eesti vahet piisavalt vähendada ja nii tuleb vastu võtta 55:67 kaotus. Eesti parimana viskas 13 punkti Mirjam Nikolai. Lisaks jäi tema arvele 4 lauapalli ja 2 korvisöötu.