Eesti noor tennisetalent jõudis tugeval turniiril veerandfinaali

Kenneth Raisma.
Kenneth Raisma. Foto: Erakogu

Meridas peetaval ITF Juniors tugeval 1. kategooria turniiril on Kenneth Raisma (ITF 59.) jõudnud kaheksa parema hulka.

Teel veerandfinaali sai Raisma jagu Iisraeli mängijast Yshai Olielist (ITF 95.). Varem tennisistid omavahel kohtunud ei olnud. Pärast 5:7 kaotatud avasetti võitis Raisma kaks järgmist ja kogu mängu seisuga 5:7, 6:3, 6:1, vahendas tennis.ee.

Veerandfinaalis kohtub eestlane USA mängija Ulises Blanchi ja sakslase Louis Wesselsi vahelise mängu võitjaga.

Raismal oli tabelis 13nes asetus. Teine eestlane, Daniil Glinka (1415.) püüdis põhiturniirile jõuda läbi kvalifikatsioonivõistluse. Põhitabelisse jõudmiseks tuli võita 3 mängu. Glinka oli esimeses ringis vaba, teises võitis kuid finaalmängus jäi alla esimesena asetatud prantslasele Elliot Benchetritile.

Raisma esimeseks vastaseks oli just Benchetrit (ITF 256.), keda ta võitis tulemusega 6:4, 6:2. Järgmises ringis oli eestlane vastakuti Ecuadori esindaja Andres Andradega (ITF 169), keda ta võitis 6:1, 6:4 .