Liverpool sai kodus võidu, Arsenal tegi viigimängu

Arsenali - Norwich City mäng.
Arsenali - Norwich City mäng. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai täna võidu Liverpool, viigipunktidega pidi leppima Arsenal.

Liverpool võõrustas täna Swansea Cityt ning teenis 1:0 võidu. Mängu ainukese värava lõi James Milner.

Arsenal kohtus omakorda võõrsil Norwich Cityga ja mängu asuti juhtima 30. minutil, kui täpne oli Meust Özil. Enne poolaja lõppu lõi Norwich aga ka omalt poolt värava ning kuna rohkem tabamusi mängus ei nähtud, lõppes kohtumine 1:1.

Teistes tänastes mängudes viigistas Chelsea 0:0 Tottenhamiga ning West Ham United ja West Browmwich tegid 1:1 viigi.

Liigatabelit on juhtimas Manchester City, kellel on 29 punkti. Ka teisel kohal oleval Leicester Cityl on 29 silma, kolmandat kohta hoiab 28 punktiga Manchester United.