Zenjovi koduklubi lõpetas Euroopa liiga kindla kaotusega

Sergei Zenjov (keskel).
Sergei Zenjov (keskel). Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liiga sai täna Sergei Zenjovi ja tema koduklubi Gabala jaoks läbi ja lõppu pakuti oma fännidele õnnetu 0:3 kaotus.

Gabalal ei olnud peale au mängus enam eriti midagi, aga Krasnodar võitles veel alagrupi võidu nimel ja see kajastus sajaprotsendiliselt ka tulemuses. Juba avapoolajaga tegid venelased 2:0 edu sisse ja teisel poolajal lisati üks veel. Algkoosseisus alustanud Eesti koondise ründaja võeti pingile 57. minutil, kui tablool särasid veel esimesel poolajal löödud numbrid, vahendas Soccernet.ee.

Krasnodar võitis C-alagrupi 13 punktiga ja teisena pääses edasi täna 0:1 PAOK-ile kaotanud Dortmundi Borussia.