Klavanita mänginud Augsburg pääses Euroopa liigas alagrupist edasi

Belgradi Partizani ja Augsburgi kohtumine.
Belgradi Partizani ja Augsburgi kohtumine. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas selgusid täna alagruppidest edasipääsejad ning võõrsil võetud võiduga pääses edasi ka Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani tööandja Augsburg.

Augsburg vajas edasipääsu kindlustamiseks kaheväravalist võitu ning võõral väljakul mindi vastamisi Belgradi Partizaniga, kes noolis samuti edasipääsu. Võõrustajad asusidki 11. minutil mängu juhtima, kuid avapoolaja viimastel minutitel Augsburg viigistas. Teise poolaja alguses pääses Klavani leivaisa 2:1 juhtima ning ülitähtsa kolmanda värava lõi 89. minutil Raul Bobadilla, viies Augsburgi ühes sellega play-off'i.

Augsburg kindlustas tänase kaheväravalise võiduga alagrupis teise koha, esikoha sai Athletic Club.

Klavan tänast kohtumist kaasa ei teinud, sest laupäevase liigamängu järel diagnoositi tal peapõrutus.