Manchester United tunnistas Bournemouthi paremust

Joshua King
Joshua King Foto: SCANPIX

Inglismaa kõrgliigas jätkub esimest aastat tippseltskonnas mängiva Bournemouthi hea hoog. Kui nädala eest võideti tiitlikaitsjat Londoni Chelseat, siis täna oldi 2:1 üle Manchester Unitedist.

Bournemouth läks mängu juhtima juba teasel minutil, kui otse nurgalöögist saatis palli väravasse Junior Stanislas. 24. minutil suutis Maroune Fellaini küll viigistada, kuid 54. minutil vormistas lõppskoori Joshua King. Võiduvärava autor on kusjuures Manchester Unitedi kasvandik, kuid Norra koondislane sai klubi eest väljakule vaid kaks korda, enne kui ta 2013. aastal Manchesterist lõplikult lahkus.