Pärnu peatas Rakvere hoo ja murdis suurima konkurendi

Mariel Gregor
Pärnu meeskonna mängijad.
Pärnu meeskonna mängijad. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

VÕRKPALL. Saja liigas olid nädalavahetusel omavahel vastamisi kõik Eesti paremad meeskonnad. Tabeli liidrina jätkab Pärnu, kes eile alistas 3:1 oma lähima jälitaja Tartu Bigbanki.

Tartu jäi kahes esimeses geimis suurde hätta, kaotades need vastavalt 19:25 ja 17:25. Kolmandas haarati 8:4 eduseis ja edu käest andmata võideti geim 25:14. Neljas geim oli ülimalt põnev, tartlased olid domineerivamad, ent viimastel punktidel olid kindlamad Pärnu mängijad, võites geimi 26:24 ja mängu 3:1. Pärnu peatreener Avo Keel sõnas, et püüdis mängukoormust hajutada, ent vahetused lõid rütmi segamini. «Et viimasel ajal on mänge olnud palju, tahtsin kõigile minuteid leida, aga see pöördus meie vastu. Ja tagasi ree peale tagasi saamine võttis aega,» sõnas Keel.