Fenomenaalne Atletico sai Barcelona kätte

Atletico mängijad.
Atletico mängijad. Foto: SCANPIX

Madridi Atletio jalgpallimeeskond sai koduliigas raske võidu, kui 2:1 saadi jagu Athletic Bilbaost.

See oli Diego Simeone hoolealustele eriti tähenduslik, sest Realist saadi mõneks ajaks viie punkti kaugusele ja muidu tabeli tipus üksi olnud Barcelona püüti kinni, kirjutas Soccernet.ee.

Atletico on olnud suisa fenomenaalses hoos - viimane kaotus teeniti koduliigas 26. septembril ja viik 30. oktoobril, kui võidetaks ka järgmine mäng, siis täituks kolm kuud.

Täna jäädi 27. minutil kaotusseisu, kui Aymeric Laporte skoori tegi, aga seepeale hakati sisu näitama. Avapoolaja üleminutitel leidis Koke ilusa nurgalöögiga Saul Niguezi, kes seisu viigistas ja võidu tõi 67. minutil Antoine Griezmann.