San Antonio jätkab NBAs suurepärase hooga

LaMarcus Aldridge (palliga) kohtumises Utah Jazzi vastu.
LaMarcus Aldridge (palliga) kohtumises Utah Jazzi vastu. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA on sel hooajal palju räägitud tiitlikaitsja Golden State Warriorsi suurepärasest seeriast, kuid samal ajal on head hoogu näidanud ka San Antonio Spurs.

Läinud ööl alistas San Antonio koduväljakul 118:81 Utah Jazzi. Võitjate kasuks viskasid Kawhi Leonard 22 ning LaMarcus Aldridge ja Tony Parker 18 punkti. Seejuures sai Spurs juba kohtumise kolmandal veerandajal võtta põhimehed puhkama.

Spurs on hooaega alustanud 21 võidu ja 5 kaotusega, mis annab neile liigas Golden State’i järel teise koha. Seejuures on tegemist Spursi ajaloo läbi aegade paremuselt teise hooaja algusega. Koduväljakul on San Antonio võitnud sel hooajal kõik 13 kohtumist.

Viimasest 14st vastasest on San Antonio suutnud koguni 13 hoida alla 100 punkti. Viimasest viiest kohtumisest kolmes on nad aga juba poolajaks juhtinud 20 või enama punktiga.