Kaia Kanepi jõudis Bangkokis juba veerandfinaali

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: SCANPIX

Kaia Kanepi (WTA 125.) jõudis Bangkokis toimuval naiste ITFi tenniseturniiril veerandfinaali. Eestlannal on võistlustabelis esimene asetus.

16 hulgas mängis Kanepi rumeenlanna Nivoleta Catalina Dascaluga (WTA 397.). Esimese seti võitis eestlanna tulemusega 6:3, teine sett kulges aga geim-geimis ja võitja selgitamiseks läks vaja ka kiiret lõppmängu. Kanepi pääses turniiri veerandfinaali võidutulemusega 6:3, 7:6(4).

Veerandfinaalis on Kanepi vastaseks jaapanlanna Makotao Ninomiya (WTA 297.). Varem mängijad omavahel võistlustel kohtunud ei ole.