Jagiellonia kaotas, Vassiljev mängis vaid avapoolaja

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Eero Vabamägi

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljevi koduklubi Jagiellonia sai täna kaotuse osaliseks, kui alla tuli vanduda Termalicale seisuga 0:2, vahendab Soccernet.ee.

Esimene poolaeg üheksandal kohal olevale Jagielloniale ega temast neli kohta madalamal paiknevale Termalicale väravaid ei toonud ning vaheajale mindi seisult 0:0. Teiseks poolajaks otsustas Jagiellonia teha ühe vahetuse ning selleks osutus just nimelt Vassiljev, kes pidi väljakult lahkuma.

55. minutil läks kodumeeskond Termalica penaltipunktist juhtima ning 77. minutil löödi teine tabamus, mis jäi ühtlasi ka kohtumise viimaseks väravaks. Vooru lõppedes hoiab Jagiellonia 24 punktiga üheksandat kohta.