Kaia Kanepi jätkas Bangkokis võiduseeriat

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: SCANPIX

Eelmisel nädalal Tai pealinnas Bangkokis peetud ITF-i tenniseturniiri võitnud Kaia Kanepi (WTA 126.) on samas alustanud edukalt järgmist turniiri. Täna jõudis Kanepi 25 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga turniiril veerandfinaali.

16 parema seas alistas eestlanna 6:3, 6:2 maailma edetabelis 402. positsioonil paikneva Lõuna-Korea tennisisti Ji-Hee Choi. Kohtumine kestis üks tund ja üks minut. Eestlanna lõi matši jooksul kaks serviässa ja tegi ühe topeltvea. Samasugused näitajad olid ka vastasel. Kokku võitis Kanepi 55 ja vastane 32 pallivahetust.

Turniiriks teise asetuse saanud Kanepi läheb veerandfinaalis vastamisi nüüd kaheksanda paigutusega hiinlanna Jing-Jing Lu’ga (WTA 212.).

Turniiril on esimese asetusega šveitslanna Stefanie Vögele (WTA 119.).