Stoke City tõusis Liverpoolist mööda

Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas võitis Stoke City võõral väljakul 4:3 Evertoni. Hetkel tõusis Stoke tabelis kaheksandaks.

Xherdan Shaqiri viis Stoke’i 17. minutil juhtima, kuid viis minutit hiljem Romelu Lukaku viigistas. Avapoolaja lõpus oli taas täpne Shaqiri. Pärast poolajapausi oli jällegi Lukaku see mees, kes tabloole viigi tõi. 71. minutil läks Everton Gerard Deulofeu tabamusest ka juhtima, kuid ometi õnnestus Stoke’il võit endale võtta. 80. minutil lõi 3:3 viigivärava Joselu ja Marko Arnautovici viimase minuti penalti tõi Stoke’ile magusad kolm punkti.