Soome hokinoored kaotasid 3:1 eduseisust Venemaale

Soome - Venemaa.
Soome - Venemaa. Foto: Yelena Rusko/Yelena Rusko/TASS

Soome pealinnas Helsingis jätkuvatel kuni 20-aastaste jäähoki maailmameistrivõistlustel tuli võõrustajatel vastu võtta 4:6 kaotus Venemaalt.

Tiitlikaitsja Soome läks kohtumist 3:1 juhtima, kuid teisel perioodil viskasid venelased seitsme minuti ja 17 sekundi jooksul neli väravat, minnes omakorda 5:3 ette. Viimasel kolmandikul jõudsid mõlemad meeskonnad veel korra väravani, kirjutas ERRi spordiportaal.

Avamängus lisaajal Tšehhist jagu saanud Venemaa on B-grupis nüüd ainsana kaotuseta, olles viie punktiga liider. Teine on esmaspäeval 2:0 Slovakkia alistanud Tšehhi nelja punktiga ning kolmas Soome kolme punktiga.