Anier aitas Hibernianil võita, Reintam istus pingil

Henri Anier (vasakul).
Henri Anier (vasakul). Foto: Liis Treimann

Šotimaa jalgpalli esiliigas võitis Hibernian 1:0 Raith Roversit. Ründaja Henri Anier sekkus mängu vahetusest.

Kodus mänginud Hiberniani võiduvärava lõi Jason Cummings 49. minutil. Värava autor vahetati pingile kuus minutit enne mängu lõppu, kui teda asendas just Anier. Rovers lõpetas mängu ka vähemuses, kuna päris kohtumise lõpu eel teenis teise kollase kaardi Grant Anderson.

Mikk Reintami koduklubi Alloa Athletic kaotas koduväljakul 0:1 Falkirkile. Eesti keskkaitsja vaatas mängu pingilt.

Hibernian hoiab liigatabelis 44 punktiga kolmandat kohta. Teisel kohal on samade punktide juures Falkirk, kuid neil on üks mäng enam peetud. Liider on Hibernianiga võrdselt mänge pidanud ja 47 punkti kogunud Glasgow Rangers. Alloa Athletic on kaheksa punktiga kindlalt viimane.