Noortekoondis lõi Venemaale värava, kuid sai suure kaotuse

Eesti U19 jalgpallikoondis.
Eesti U19 jalgpallikoondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti U19 jalgpallikoondis kaotas Venemaal Peterburis toimuval Valentin Granatkini memoriaalil 1:5 väljakuperemeestele. Kahe vooru järel on eestlastel tabelis üks punkt.

Kohtumine algas Venemaa taktikepi all, kuid parim võimalus skoor avada oli Eestil, kui Erik Sorga kaunis kauglöök tabas vastaste latti. Eesti suutis värava puhtana hoida 35 minutit, kuid seejärel lasime nelja minuti jooksul oma võrku lüüa lausa kolm palli.

Avapoolaja järel tegi noortekoondise peatreener Marko Lelov Eesti koosseisus neli muudatust, kuid 55. minutil olid täpsed taas vastased. Eesti suutis ühe värava tagasi lüüa 69. minutil, mil täpne oli Cristofer Kuusma. Vadim Mihhailovi poolt teenitud penalti suutis poolkaitsja täpselt ristnurka suunata. Vaid minut hiljem lõi kohtumise viimase värava Pavel Lelukhin.