Ats Kuldkepp
Kobe Bryant lahkumas mängult Sacramento Kingsiga.
Kobe Bryant lahkumas mängult Sacramento Kingsiga. Foto: SCANPIX

Lahkumistuuri pidav korvpalliliiga NBA legend Kobe Bryant pidas lõppenud ööl oma viimase mängu Sacramentos. 37-aastane Bryant tegi enda hooaja ühe parema esituse, kogudes 28 punkti, kuid tema koduklubi Los Angeles Lakers kaotas kohalikule Kingsile 115:118.

Pahatihti efektiivsusega hädas olnud Bryant tabas Kingsi vastu väljakult sooritatud 18 viskest seekord 10 ja lisas 28 punktile kolm resultatiivset söötu. D'Angelo Russell lisas Lakersile 27 punkti, Kingsi resultatiivseim oli DeMarcus Cousins 29 punktiga.

Lakers oli kolmanda veerandaja keskel taga koguni 27 punktiga, ent siis tehti peamiselt vahetusmeeste abiga võimas spurt ja mindi neli minutit enne lõppu isegi juhtima. Viimastel minutitel oli Kings siiski kindlam ja nii teenis Lakers 8 võidu kõrvale juba 29. kaotuse.