Lakers suutis Warriorsi tempos püsida ühe poolaja

Kobe Bryant ja Stephen Curry
Kobe Bryant ja Stephen Curry Foto: SCANPIX

NBA korvpalliliigas sai järjekordse võidu tiitlikaitsja Golden State Warriors. Viimati alistati 116:98 Los Angeles Lakersi meeskond.

Kohtumine algas tasavägiselt ja avaveerandi võitis Warriors vaid ühe punktiga, poolajapausiks oli kodumeeskonna edu kasvanud kolmele silmale. Kolmandal veerandil Lakersi jõud aga rauges ja Warriors tegi vahe sisse, mis võttis omakorda viimaseks veerandiks pinged maha.

Warriorsi parimana viskas Stephen Curry 30 minutiga 26 punkti. Lakersi parim oli seekord 22 punkti kogunud Jordan Clarkson. Vanameister Kobe Bryant viibis väljakul veidi üle 27 minuti, kogudes kaheksa punkti ja kuus lauapalli. 15st väljakult sooritatud viskest läksid läbi rõnga seekord neli.