Fotod: Chelsea teenis tänu 98. minutil suluseisust löödud väravale viigipunkti

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel pakkusid täna tõelise põnevusmängu Londoni Chelsea ja Everton. Kohtumine lõppes 3:3 viigiga.

Everton asus teise poolaja alguses võõrsil matši kahe väravaga juhtima, kui 50. minutil lõi John Terry omavärava ning 56. minutil jõudis tabamuseni Kevin Mirallas. Diego Costa 64. ja Cesc Fabregase 66. minuti tabamustest jõudis Chelsea aga viigini.

90. minutil asus Everton Ramiro Funes Mori tabamusest taas juhtima, kuid Terry kaheksanda lisaminuti tabamus tõi lõpuks tabloole ikkagi viigi. Seejuures oli kannaga viigivärava löönud Terry suluseisus, kuid kohtunik jättis selle lugemata.

Meistritiitlit jahtiv Manchester City alistas samal ajal tänu Sergio Agüero kahele väravale ning Fabian Delphi ja David Silva tabamustele 4:0 Crystal Palace’i.