Klavan aitas Augsburgil alistada Šveitsi tippklubi

Ragnar Klavan (paremal)
Ragnar Klavan (paremal) Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg kohtus sõpruskohtumises Baseliga ning suudeti ka võita. Eestlane kuulus Augsburgi algrivistusse, kuid vahetati poolajal välja, et tulevikulootustele mänguaega anda.

Duelli avaväravani ei tulnud kaua oodata, sest juba 7. minutil lõi värava Klavani keskkaitsepartner Jeong-Ho Hong. Rohkem tabamusi avapoolajal kirja ei saadudki ning eestlane võis rahuliku südamega platsilt lahkuda. Teine poolaeg püsis sama seisuga 78. minutini, kuid siis suurendas Augsburgi edu Jan Moravek, kes sekkuski teiseks kolmveerandtunniks, kirjutab Soccernet.ee.

Bundesliga liikme suurepärane hoog on tänase 2:0 võiduga jätkumas, sest viimasest kaheksast kohtumisest on ainult ühel korral kaotatud ja sedagi tugevale Dortmundi Borussiale.