Viik tabeli viimase vastu tõstis Leicester City taas liidriks

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste tänases viimases kohtumises tegid Leicester City ja Aston Villa viimase koduväljakul 1:1 viigi.

Leicester asus kohtumise 28. minutil Shinji Okazaki tabamusest juhtima ja 33. minutil oli neil suurepärane võimalus eduseisu suurendada, kuid Riyad Mahrez ei suutnud penaltit realsieerida. 75. minutil tõi hoopis Rudy Gestede tabloole viigi.

Leicester tõusis tänu viigile nüüd 44 punkti peale ja kerkis tabeliliidriks. Manchester City on 43ga teine ja homme võõrsil Stoke City’ga kohtuv Londoni Arsenal 43ga kolmas. Neljas on Tottenham 39 silmaga. Ühe lisapunkti teeninud Aston Villa on 12 punktiga tabelis viimane.