Tanel Sokk: kaks paha perioodi maksid meile selle mängu

Ats Kuldkepp

Tartu Ülikool / Rocki korvpallimeeskond kaotas FIBA sarja vahegrupis kohutava viimase veerandaja tulemusena 80:91 Prantsusmaa klubile Elan Chalon ja minetas lõplikult edasipääsulootused. Rocki tagamees Tanel Sokk tunnistas, et meeskonnal on praegu palju probleeme vigastustega, kuid rõhutas, et kaotuse tõi Rocki enda kohatine kahvatu mäng.

«Võib-olla jäi tõesti natukene jõust puudu, aga see ei ole vabandus. Ka vastased ei mänginud paljude meestega,» nentis Sokk. «Esimese poolaja viimane minut oli paha periood ja viimasel veerandajal tuli samasugune kolme-nelja minutiline periood. Need maksid mängu.»

Vaata videost, mida rääkis Sokk mängujuhi Evaldas Žabase puudumisest ning kuidas ta eurohooaja kokku võttis.