Tarmo Kink mängis uue koduklubi eest avapoolaja

Laura Kalam
Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Toomas Huik

Mihkel Aksalu ja Tarmo Kingi koduklubi Seinäjoki pidas Soomes järjekordse hooajaeelse treeninmängu, kohtudes Mikk Reintami endise tööandja ja nüüd esiliigas palliva Jyväskylä JK'ga.

Eestlastest tegi kaasa Kink, kes alustas algkoosseisus ning tegi kaasa väravateta lõppenud avapoolaja. Kingil avanes poolaja lõpus ka hea võimalus, kui eestlane saatis paarikümne meetri pealt karistuslöögi väljastpoolt vastu väravavõrku, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal lõid mõlemad meeskonnad ühe värava ning kohtumine lõppes 1:1 viigiseisul. Liigahooaeg algab Soome kõrgliigas aprilli alguses.