Kahekordne Wimbledoni võitja lõpetas koostöö pikaajalise treeneriga

Petra Kvitova
Petra Kvitova Foto: SCANPIX

Kaks korda Wimbledoni tenniseturniiri võitnud tšehhitar Petra Kvitova teatas, et lõpetas koostöö teda seitse aastat juhendanud treeneri David Kotyzaga.

25-aastane Kvitova võitis nende koostöö jooksul 17 WTA turniiri, nende seas 2011. ja 2014. aasta Wimbledoni. Tšehhitar ei täpsustanud Twitteris tehtud teadaandes koostöö lõppemise põhjusi, soovides Kotyzale vaid edaspidiseks kõike head. Samuti ei andnud ta teada, kes Kotyza töö üle võtab.

Tänavustel Austraalia lahtistel kaotas maailma edetabelis seitsmendal kohal olev Kvitova teises ringis 4:6, 4:6 Daria Gavrilovale.

After seven fantastic years together I will no longer be working with my coach David Kotyza. We had a great run...